Rodzaje kanałów wentylacyjnych

Instalację wentylacyjną nawiewno- wywiewną można wykonać przy użyciu:
- sztywnych, metalowych kanałów wentylacyjnych .Metalowe, stalowe, ocynkowane kanały okrągłe i prostokątne są szeroko stosowane w przemysłowych instalacjach wentylacyjnych i mogą być wykorzystane także w instalacjach domowych. Do ich niewątpliwych zalet należy bardzo duża wytrzymałość mechaniczna, małe opory powietrza i szeroki wachlarz dostępnych wymiarów i najróżniejszych kształtek. Metalowe kanały izoluje się specjalnymi matami z wełny mineralnej, co zapewnia wymagany poziom izolacji termicznej.
- kanałów elastycznych - Zastosowane do produkcji kanałów i innych elementów tworzywo sztuczne jest bardzo wytrzymałe mechanicznie co pozwala na szybkie i wygodne ułożenie instalacji wentylacyjnej na stropie i ukrycie kanałów wentylacyjnych w podłodze bez potrzeby ich późniejszego obudowywania.
  • Dodaj link do:

ADW WIOLDAR

ADW WIOLDAR zajmuje się sprzedażą hurtową rekuperatorów oraz ich montażem:

W ofercie posiadamy najlepsze rekuperatory na rynku, jesteśmy także w stanie zapewnić dostawę każdego urządzenia, które będzie chciał zainstalować instalator współpracujący z naszą hurtownią. Nasza firma także zajmuje się montażem: wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, GWC Eko, pomp ciepła Zirius, kolektorów słonecznych płaskich oraz próżniowych, piecy akumulacyjnych.

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami oraz aktualnymi promocjami - zapisz się do newslettera.

Newsletter

Kontakt

 
Adw Wioldar
ul. Bohaterów Warszawy 11
66-400 Gorzów Wlkp.
 
606 99 83 26
95 7 390 240
biuro@wioldar.com
Wioldar Fan page