Dlaczego warto wybrać pompe ciepła jako żródło ogrzewania?


Pompa ciepła jest jedynym medium grzewczym w 100% bezobsługowym oraz długowiecznym. Dodatkowo pompa ciepła gwarantuje najniższe koszty eksploatacji w porównaniu z innymi rodzajami ogrzewania.

Wybór każdego innego źródła ciepła w domu będzie skutkował wysokimi rachunkami płaconymi każdego miesiąca do końca życia, regularnymi serwisami oraz koniecznością wymiany medium grzewczego po paru latach. Dlatego też w Europie 80% nowo budowanych domów ogrzewanych jest z pompy ciepła.

Ogrzewanie pomieszczeń przy pomocy konwencjonalnych paliw przyczynia się także w zasadniczy sposób do zanieczyszczania środowiska naturalnego, ponieważ nie można stosować kosztownych metod oczyszczania spalin, jak to ma miejsce w nowoczesnych elektrowniach.

Z powodu ograniczonych zasobów ropy i gazu wysoki udział tych tradycyjnych paliw w naszym zaopatrzeniu energetycznym jest problematyczny. Sposób wytwarzania prądu elektrycznego zmieni się w przyszłości w kierunku wykorzystania alternatywnych źródeł energii lub innych nowoczesnych metod.

Stosując pompę ciepła do wytwarzania prądu automatycznie przyczyniamy się do tego perspektywicznego rozwoju.
Pompa ciepła jest "urządzeniem transportowym", które darmowe ciepło z naturalnego środowiska doprowadza na wyższy poziom temperaturowy.
  • Dodaj link do:

ADW WIOLDAR

ADW WIOLDAR zajmuje się sprzedażą hurtową rekuperatorów oraz ich montażem:

W ofercie posiadamy najlepsze rekuperatory na rynku, jesteśmy także w stanie zapewnić dostawę każdego urządzenia, które będzie chciał zainstalować instalator współpracujący z naszą hurtownią. Nasza firma także zajmuje się montażem: wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, GWC Eko, pomp ciepła Zirius, kolektorów słonecznych płaskich oraz próżniowych, piecy akumulacyjnych.

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami oraz aktualnymi promocjami - zapisz się do newslettera.

Newsletter

Kontakt

 
Adw Wioldar
ul. Bohaterów Warszawy 11
66-400 Gorzów Wlkp.
 
606 99 83 26
95 7 390 240
biuro@wioldar.com
Wioldar Fan page