Czy to jest zdrowsze od tradycyjnego odkurzacza?

Czy to jest zdrowsze od tradycyjnego odkurzacza?

Odkurzacz tradycyjny wypuszcza powietrze w pomieszczenie, które jest odkurzane, a więc następuje rotacja bakterii, wirusów, grzybów itp. wewnątrz pomieszczenia, zanieczyszczenia wracają do odkurzanego pomieszczenia. W przypadku odkurzania za pomocą odkurzacza centralnego, w pomieszczeniu odkurzanym nie ma jednostki, a więc wszystkie drobnoustroje pozostają na swoim miejscu i „czekają” na wciągnięcie przez rurę odkurzacza i wyrzucone na zewnątrz budynku.

W odkurzaczach tradycyjnych zaczęto używać filtrów wodnych, lecz i one nie eliminują idealnych warunków do rozmnażania się mikroorganizmów. One zaś z łatwością wnikają do układu oddechowego człowieka. Ze względu na brak rotacji drobnoustrojów przy odkurzaniu system ten jest bardzo polecany dla osób chorych na alergię i astmę.
  • Dodaj link do:

ADW WIOLDAR

ADW WIOLDAR zajmuje się sprzedażą hurtową rekuperatorów oraz ich montażem:

W ofercie posiadamy najlepsze rekuperatory na rynku, jesteśmy także w stanie zapewnić dostawę każdego urządzenia, które będzie chciał zainstalować instalator współpracujący z naszą hurtownią. Nasza firma także zajmuje się montażem: wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, GWC Eko, pomp ciepła Zirius, kolektorów słonecznych płaskich oraz próżniowych, piecy akumulacyjnych.

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami oraz aktualnymi promocjami - zapisz się do newslettera.

Newsletter

Kontakt

 
Adw Wioldar
ul. Bohaterów Warszawy 11
66-400 Gorzów Wlkp.
 
606 99 83 26
95 7 390 240
biuro@wioldar.com
Wioldar Fan page