Badanie szczelności - test blower door

Home » Badanie szczelności - test blower door

Badanie szczelności budynku Gorzów Wlkp. - lubuskie - test blower doorMamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasza firma rozszerzyła działalność o badanie szczelności budynku - blower door test.
Nasz usługi świadczymy na terenie województw zachodniopomorskim, wielkopolskich i lubuskim.
Siedziba naszej firmy znajduje się w Gorzowie Wiolkopolskim.

Blower Door Test to metoda ciśnieniowego badania szczelności budynku za pomocą specjalnej kurtyny z wentylatorem oraz zaawansowanej automatyki, która monitoruje zakres nieszczelności. Kurtynę montuje się w wybranych drzwiach.

Metoda badania szczelności jest z powodzeniem wykorzystywana w krajach rozwiniętych, m.in. w USA, Kanadzie i Europie Zachodniej, zarówno do obniżania kosztów ogrzewania, ale także do weryfikacji prac związanych z dociepleniem budynku. Zaletą tego badania jest fakt, że można takie badanie wykonać w trakcie budowy.

W Polsce testy szczelności wykonywane są zgodnie z europejską normą PN-EN: 13829. Podstawowym badanym parametrem jest liczba wymian powietrza na godzinę przy różnicy ciśnień równej 50 Pa. Dla budynków z wentylacją grawitacyjną ilość ta nie powinna przekraczać 3 a przy wentylacji mechanicznej 1,5. Budynki pasywne cechuje szczelność na poziomie nie wyższym niż 0,6 wymiany na godzinę.

  • Dodaj link do:

ADW WIOLDAR

ADW WIOLDAR zajmuje się sprzedażą hurtową rekuperatorów oraz ich montażem:

W ofercie posiadamy najlepsze rekuperatory na rynku, jesteśmy także w stanie zapewnić dostawę każdego urządzenia, które będzie chciał zainstalować instalator współpracujący z naszą hurtownią. Nasza firma także zajmuje się montażem: wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, GWC Eko, pomp ciepła Zirius, kolektorów słonecznych płaskich oraz próżniowych, piecy akumulacyjnych.

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami oraz aktualnymi promocjami - zapisz się do newslettera.

Newsletter

Kontakt

 
Adw Wioldar
ul. Bohaterów Warszawy 11
66-400 Gorzów Wlkp.
 
606 99 83 26
95 7 390 240
biuro@wioldar.com
Wioldar Fan page